Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
tapr@entc.com.ua
ISSN 2664-9969 (print)
ISSN 2706-5448 (online)

Плагіат – це непідтвердженою копіювання або спроба невірно визначити оригінальне авторство, будь то ідеї, текст або результати.

Можна сказати, що плагіат явно мав місце, коли великі шматки тексту були скопійовані та вставлені без відповідної та однозначної атрибуції. Такі рукописи не будуть розглядатися для публікації в журналі «Technology audit and production reserves». «Переробка тексту» (рерайт) або повторне використання частин тексту з попередніх публікацій автора є формою самоплагіату.

Дублююча публікація відбувається, коли автор повторно використовує суттєві частини своєї власної опублікованій роботи без надання відповідних посилань. Це може варіюватися від публікації ідентичної статті в декількох журналах до додавання невеликої кількості нових даних в раніше опубліковану статтю.

Редактори журналу «Technology audit and production reserves» оцінюють всі подібні випадки індивідуально. Коли плагіат визначається після публікації статті, ми можемо відкликати оригінальну публікацію в залежності від ступеня плагіату, контексту опублікованій статті і його впливу на загальну цілісність опублікованого дослідження.

У разі виявлення порушення авторських прав (плагіату) після опублікування, стаття з архіву журналу (на сайті) не видаляється і позначається «ПЛАГІАТ», відповідно до міжнародних протоколів антіплагіатной політики. Ця стаття з позначкою «Плагіат» відображається у всіх ресурсах, у яких індексується журнал. Редакція може ввести штрафні санкції в рамках завданих Ліцензіату матеріального та морального збитку згідно Ліцензійного договору.

Всі рукописи, подані до розгляду для публікації в журнал «Technology audit and production reserves», перевіряються на унікальність спеціалізованим сервісом StrikePlagiarism.com. Рукопис може бути прийнятий до розгляду для публікації тільки за умови унікальності не менше 80 %.

Також, додатково, унікальність рукопису оцінюється на етапі подвійного сліпого рецензування (як один із критеріїв, який оцінюється рецензентами).

Матеріали, представлені в журнал «Technology audit and production reserves», повинні бути оригінальними і не повинні публікуватися або передаватися для публікації в інших місцях. Це правило застосовується також до матеріалів, представлених в інших місцях, в той час як рукопис знаходиться на розгляді в журналі «Technology audit and production reserves».

Якщо рукопис був представлений також до розгляду для публікації в іншому журналі, автори зобов'язані повідомити про це при поданні рукопису до журналу «Technology audit and production reserves».

3.jpg

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
+38 (097) 020-27-30
+38 (073) 081-39-36
e-mail: tapr@entc.com.ua

Image
Image
Image
Image